0212 441 15 51 - 0553 452 47 58

Kurucumuz

Bilim Kültür Koleji olarak biz, öğrencilerimizin gelişmesine etki eden faktörlerin, velilerimiz ile beraber en etkilisiyiz. Bunun bilincinde olarak, birlikte olduğumuz 1999 yılından bu yana, sizin gibi bizler de öğrencilerimize; en iyiyi, en doğruyu ve en güzelini vermeye çalıştık, çalışıyoruz.

Her insanın bir değer olduğu inancı içinde yeteneklerini ortaya çıkarıp, geliştirmeye gayret ettik. Çünkü bireylerin gizli kalan yetenekleri toplum için ziyan ve israftır. Esas olan, bireyin kabiliyetine göre yön verip, üretkenliğini sağlamaktır. Bu inançla eğer, hayatınıza bir pencere açıp, temelinize birkaç damla su, ufkunuza bir tutam ışık olduysak, ne mutlu bize…

Öğrencilerimizden; Tüm yaşam sürecinin içinde sürekli okuyan, kendini çağın gerisinde bırakmayan, Kendi mutluluğu ile yetinmeyip, toplumun mutluluğu için de çalışan bireylerimiz olmasını istiyoruz. Vatanını ve milletini sevip, yükselmesi için çalışan öğrencilerimiz olsun istiyoruz ve bu yolda canı gönülden çalışıyoruz.

Ulu önderimiz Atatürk’ün sözlerinde belirttiği -Büyük işler, önemli girişimler, ancak ortak çalışma ile sağlanır. ve – Zafer, “zafer bizimdir ” diyebilenin; başarı, ” başarıya ulaşacağım” diye başlayanın ve” başardım ” diyebilenindir. Sözlerini hatırlatarak birlikte olmamızın ortak hedeflerimiz olduğunu belirtmek isterim.

Başarıyı ve güzellikleri paylaşmak dileği ile…

          Özgür Mutlu
Bilim Kültür Eğitim Kurumları Kurucusu